MİR

Sinterflex

Sinterflex 3 mm kalınlığında 1000x3000x3 mm boyutlarında ilk ve tek seramik levhadır. Farklı uygulamalar için projenin istediği ölçülerde kesilebilir.

Sinterflex cephe kaplama sistemi Özgün ürün özellikleri sayesinde çok çeşitli uygulama alanları (iç mekan, dış cephe, duvar, zemin, özel sistem uygulamaları için farklı ve pratik çözümler sunar.

Sinterflex cephe kaplama ; modern yaşam alanları yaratılmasına ve yeni fikirlerin uygulanmasına olanak sağlayarak mimari ve yapı teknolojileri için yepyeni bir bakış açısı sunmaktadır. Ağırlık Bir sinterflex levha yaklaşık 21 kg (7 kg/m2) ağırlığındadır.

Sinterflex cephe kaplama uygulması ;Şantiyede alınacak röleveye göre Sinterflex panel yerleşim projesi, standart detaylar doğrultusunda çizilir. Hazırlanan projeye uygun olarak cephe düzlemine ankrajlar sabitlenir. Düşey taşıyıcı alüminyum T profiller cephe düzleminin yaklaşık 8-15 cm önünde cıvata ve somun ile ankrajlar üzerine sabitlenir. Projeye uygun olarak ebatlanmış Sinterflex plakalar düşey taşıyıcı T profiller üzerine poliüretan esaslı yapıştırıcı ile sabitlenir. sinterflex 6 mm Fit parlak levha ise yaklaşık 12kg m2 ağırlığı ile dünyanın en hafif parlak yüzeyli, porselen seramiğidir.